• Leidyklos „Flintas” 2 metukų gimtadienis naujose patalpose! :)

  2018-08-08

  Užeikite ir pamatykite, kur gimsta mylimiausios vaikiškos knygelės! 🙂

  Rodyti daugiau
 • Žurnalo vaikams „Kutis” (2-4 m.) prenumeratos akcija

  2018-06-06

  Mažylio pirmąjį žurnalą „Kutis“ nuo šiol galite prenumeruoti net 18-ai mėnesių tik už 29.99 eur (įprasta kaina 41.98 eur)!?❤

  Rodyti daugiau
 • Žurnalo „Kutis” fotosesija

  2018-05-03

  Emocijų katilas vis dar verda! Kartu su mažaisiais draugais šeimos restorane „Dėžutis” turėjome neeilinį įvykį – žurnalo „Kutis” fotosesiją!

  Rodyti daugiau
 • Naujas žurnalas „ATRASK su Guglium, Dronskiu ir Trutubu”

  2018-03-20

  „ATRASK su Guglium, Dronskiu ir Trutubu“ – tai technologijų, mokslo ir gamtos „kokteilis“ šiuolaikiniams 6-9 metų jaunuoliams, kurie nori atrasti, ištirti ir išbandyti pasaulį 360 laipsnių kampu ir ne tik.
  Šiame žurnale mokslinė informacija pateikiama padūkusios trijulės, Gugliaus, Dronskio ir Trutubo, atradimais, sudėtingus mokslinius reiškinius perkoduojant suprantama šiuolaikinių jaunuolių kalba.

  Rodyti daugiau
 • Naujas žurnalas „Pasakėlės užduotėlės”

  2018-03-15

  Kas du mėnesius išeinantis žurnalas „Pasakėlės užduotėlės“ skirtas 4-6 metų vaikams. Kiekvieno žurnalo numeryje skaitytojai ras vieną laiko patikrintą, mėgiamą ir jau kelias vaikų kartas džiuginančią pasakėlę. O kita žurnalo pusė skirta smagioms, lavinančioms, sumanumą ir gudrumą ugdančioms užduotėlėms, kuriose vėl pasirodys tos pasakėlės veikėjai.
  Naujausią numerį galite įsigyti didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose.

  Rodyti daugiau
 • Knyga „Barbora Radvilaitė. Rūmų paslaptys”

  2018-01-18

  Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto meilės istorija jau beveik 500 metų gyva lietuvių atmintyje ir širdyse. Dabar ją pažinsite iš naujo. Barboros Radvilaitės gyvenimas yra įdomus ir jaudinantis, kaip tikra pasaka apie princeses. Tik visa tai buvo iš tiesų ir todėl ta istorija tampa tik dar įdomesnė…
  Daina Jegelevičiūtė-Biekšnienė, iliustravo Božena Gaidamovič.

  Rodyti daugiau