Mieli darželių vadovai ir auklėtojai, mūsų tikslas toks pat kaip ir jūsų – dovanoti vaikystėje atrastą džiaugsmą ir išmokyti vaikus ko nors naujo bei naudingo. Tad mielai jums padėsime. Mes leidžiame įvairius vaikams skirtus leidinius, kuriuos sėkmingai galite naudoti kaip lavinimo, edukacijos ar pramogines priemones darželinukams.

Mes siūlome

Žurnalo „Kutis“ prenumeratą. „Kutis“ – kasmėnesinis 2-4 m. vaikams skirtas žurnaliukas su lavinančiomis užduotėlėmis ir lipdukais.

Žurnalo „Kiškutis Mikutis“ prenumeratą. „Kiškutis Mikutis“ –  2-4 m. vaikams skirtas žurnaliukas su lavinančiomis užduotėlėmis ir lipdukais. Leidžiamas kas antrą mėnesį.

Žurnalo „Nykštukas“ prenumeratą. „Nykštukas“ – kasmėnesinis 4-7 m. vaikams skirtas žurnaliukas, naudingas vaikų ugdymui ir pramogoms.

Žurnalo „Pasakėlės užduotėlės“ prenumeratą. „Pasakėlės užduotėlės“ – kas antrą mėnesį leidžiamas 4-7 m. vaikams skirtas žurnalas, kurį sudaro pasakėlė, pagal ją sukurtos užduotys bei lipdukai.

Knygutes, suteikiančias atradimo džiaugsmą ikimokyklinio amžiaus vaikams. Galima jas išsirinkti iš katalogo ar užsisakyti naujienlaiškį apie visas naujai išleidžiamas knygutes.

Savo pageidavimus ir klausimus galite siųsti šiais eletroninio pašto adresais:

giedre@flintas.lt