Rinkodaros vadybininkės Neringos Bacevičienės sūnus:

Dovydas, kuriam netrukus treji, kol kas nelabai suvokia, ką mama tame darbe veikia. Bet jis puikiai supranta ir beprotiškai džiaugias, kai mama iš darbo parneša žurnaliukų bei knygelių. Favoritai šiuo metu yra „Kutis“ ir „Kiškutis Mikutis“. Mūsų diena prasideda ir baigiasi jais. Kartais žurnalas net lydi kelionėje į darželį arba iš jo. Per tas penkias minutes iki namų automobilyje, kaip tikras skaitytojas, perverčia žurnalą, peržiūri šio mėnesio naujienas ir aktualijas, pakomentuoja, o grįžęs puola spręsti. Tikriausiai toks Dovydo elgesys pasako daugiau nei žodžiai – jis yra tikras leidyklos „Jūsų Flintas“ gerbėjas!

P.s. Jau išspręsti ir su mamos pagalba „perdirbti“ žurnalai tampa nauju žaidimu. 🙂

Pardavimų vadybininkės Rasos Masikonienės sūnus:

Jovaras (2,9 metai) žino, kad mamos ryte laukia dėdės ir tetos, o jo – darželio draugai. „Mama diba, vakale gįš tekina, bėgina.”

Knygelėse, žurnaluose esančias užduotėles labai patinka atlikti, tik kartais – su savo interpretacijomis. Pavyzdžiui, jis visada žino, kuo puslapį papildyti.

Eksporto vadybininkės Agnietės Motuzės sūnūs:

Arijus (9 metai):

„Man patinka, kad mama dirba Flinte, nes kai išvažiuoja pardavinėti knygučių į kitas šalis, tada parveža daug lauktuvių. Ai, dar man patinka pailsėti ant žalios sofos pas mamytę darbe. Ir dar ten dažnai būna kažko skanaus.”

Aidas (6 metai):

„Aš tai nenoriu eiti į mokyklą, noriu dirbti pas mamą darbe. Bet neleidžia, tik kartais. Vieną kartą padėjau Flinto direktoriui puošti kalėdinę eglutę. Tada jis mane mėtė aukštyn – žemyn ir pasupo. Dar gavau knygelę su mašinom. Buvo kietai.”

Žurnalų „Nykštukas” ir „ATRASK su Guglium, Dronskiu ir Trutubu” redaktorės ir knygelių autorės Jurgitos Miciulevičiūtės-Smeu sūnūs

Martynas (6 metai) – knygelių serijos „AŠ SAUGUS” bei serijos „PASAKŲ UŽDUOTĖLĖS”gerbėjas:

„Mama kuria knygeles. Visko žino apie Nykštuką ir apie dramblį. Jį reikia gelbėti, nes drambliukas nieko nemoka, gali papulti po automobiliu ar sukelti gaisrą. Aš tai viską jau žinau. O mama yra dramblio gelbėtoja.”

Karolis (7 metai):

„Smagu, nes mama parneša „Nykštuko“ žurnalą, visokių knygelių. Labiausiai laukiu žurnalo apie ugnikalnį. Svarbiausia, kad nebūtų užduotėlių (žurnale) ir būtų juokingas.”

Žurnalo „Kutis” ir knygelių dailininkės Jurgitos Juškaitės-Jakaitienės dukros

Akvilė Jakaitytė (9 metai):

„Mano mama dirba Flinte ir daro knygeles apie kiškutį ir visokias kitokias nuo dviejų metų lėliukams. Ką ir pasakysi…  Argi įdomu tie lėliukai kam?”

Justė Jakaitytė (7 metai):

„Kuria daug knygelių tenais ir sėdi daug prie kompiuterio.”