UAB leidykla „Jūsų Flintas“ bendradarbiauja su ilgametę patirtį turinčiomis žurnalų ir knygų platinimo įmonėmis Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų leidykla jau sudariusi ilgalaikes knygų platinimo sutartis su UAB „Press Express“, UAB „Medipresa“, UAB „Maxima LT“, UAB „Rivona“, AB Lietuvos paštas. Pagrindiniai knygų platintojai užsienyje yra įmonės „Presses Serviss“ (Latvija), „Lehepunkt“ (Estija), „Lehtipiste“ (Suomija) ir kt.

Plėsdami platinimo tinklą visame pasaulyje, kviečiame kartu dirbti ir kitas spaudos bei knygų platinimo įmones. Mūsų bendradarbiavimo sąlygas su kiekviena įmone aptarsime individualiai. Platesnę su knygų platinimu susijusią informaciją jums suteiks už spaudos platinimą atsakingi darbuotojai el. paštu giedrius@flintas.lt ir arunas@flintas.lt.

Didžiuojamės, jog kasmet „Flinto“ leidyklos knygelės džiugina ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio vaikus. Apie mūsų knygeles užsienio leidyklos sužinojo ir jų leidimo teisių ėmė prašyti nuo 2009 m. Tada savo linksmąja edukacija pagrįstas knygeles pristatėme žymiausioje pasaulyje Frankfurto knygų mugėje ir didžiausioje vaikiškų knygų mugėje Bolonijoje. Įsilieti į tarptautinę rinką nebuvo lengva, tačiau viską darant profesionaliai, sumaniai ir džiaugsmingai rezultatų ilgai laukti netenka. Pirmieji mūsų klientai – leidyklos Latvijoje, Rusijoje, Lenkijoje. Šiuo metu bendradarbiaujame  su šalių leidyklomis ar distributoriais ir dovanojame vaikystėje atrastą džiaugsmą JAV, Argentinos, Rusijos, Kinijos, Taivano, Indijos, Turkijos, Italijos, Vokietijos, Olandijos, Bulgarijos, Moldovos, Rumunijos, Vengrijos, Čekijos, Slovakijos,  Lenkijos, Ukrainos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos ir kt. šalių vaikams.

Ypač didžiuojamės žurnalo KUTIS sėkme pasaulyje. Tai pirmasis 2-4 m. vaikų gyvenime žurnalas ir pirmasis pasaulyje žurnalas be žodžių. Bandydami įveikti žurnalo užduotėles mažyliai išmoksta laikyti pieštuką, klijuodami lipdukus lavina akių ir rankos koordinaciją, susipažįsta su spalvomis, skaičiais, lavina loginį mąstymą.

KUTĮ pradėjome kurti 2009 metais, po kelerių metų mūsų partneriai iš JAV – „School Zone“ – įsigijo licenciją 50-čiai KUČIO numerių ir išleido dvi lavinamąsias knygeles. 2015 m. pradėjome KUTĮ pardavinėti Latvijoje. Čia KUTIS tapo KIPARS (lietuviškai reikštų „mažylis“). 2016 m. KUTIS, vis pakeisdamas vardą skirtingomis pasaulio kalbomis, pradėjo džiuginti Estijos (NUNNU) ir Suomijos (NAPERO) vaikus. 2017 m. KUTIS jau parduodamas ir Čekijoje (KUTILEK), Slovakijoje (DROBČEK), Italijoje (CUTIE) bei Indijoje (taip, taip, netgi Indijoje!).
O su Indija buvo buvo. 2017 m. sausio pabaigoje dalyvavome BETT parodoje Londone. Tai paroda, kurioje pristatomos edukacijos priemonės, naujausios technologijos. Būtent čia mus pastebėjo Indijos įmonės „Primary Plus“, aprūpinančios Indijos mokyklas įvairia modernia mokymosi ir laisvalaikio įranga bei edukaciniais leidiniais, savininkas. KUTIS – edukacinis žurnalas vaikams nuo 2 metų, ir indams jis pasirodė kaip tik tai, ko jiems šiuo metu trūksta. Sutarėme dėl sąlygų, pasirašėme sutartį ir dabar Indijos privačiose mokyklėlėse (taip vadinamosiose „playschools“) vaikučiai mokosi ir žaidžia su KUČIU („Primary Plus Cutie“). 2018 m. KUTIS (USZEK) jau pradėtas platinti ir Lenkijoje!

Šiuo metu žurnalas KUTIS nauju formatu leidžiamas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Čekijoje ir Slovakijoje.

Galime džiaugtis mūsų žurnalo „Kiškutis Mikutis” (2-4 metų vaikams) sėkme ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. „Kiškutį Mikutį” jau skaito ne tik Lietuvos vaikai, bet ir Suomijos, Estijos, Latvijos, Čekijos, Slovakijos, Vengrijos, Serbijos. Šiuo metu „Kiškutis Mikutis” leidžiamas 8 šalyse!

Nuo 2018 metų rudens mūsų mylimas žurnalas vaikams „Nykštukas” apjungia visas tris Baltijos šalis! „Nykštuką” jau skaito ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos mažieji skaitytojai.

Arūnas Kružikas

Pardavimų vadovas

Tel. Nr.:  +370 655 40 482, +370 37 22 44 89

El. paštas arunas@flintas.lt

 

Giedrius Blockis

Komercijos direktorius

Tel. Nr.:  +370 686 96 002, +370 37 22 44 89

El. paštas giedrius@flintas.lt

 

Agnietė Motuzė

Eksporto vadybinkė

Tel.Nr. +370 699 52 167

El. paštas agniete@flintas.lt