„Kutis” – įdomus atradimas mažiems smalsučiams!

„Tai pirmasis ir labai mylimas Adelės žurnalas, kurio mažoji kaskart su didžiausiu nekantrumu ir džiaugsmu laukia. Ir nesvarbu, ar atneštas paštininkės, ar pirktas tėčio kartu keliaujant į parduotuvę, bet vos tik jis atsiduria mūsų rankose abi patogiai sugriūname į lovą ir kartu perverčiame naują numerį susipažindamos su būsimomis užduotimis, aptardamos visus herojus ir jų nuotykius. Tai tarsi mažytis mūsų ritualas, po kurio laukia rimtos užduotys.

O užduočių šiame žurnale tikrai daug, nors jis ir skirtas patiems mažiausiems, 2–4 metų vaikams, tačiau čia galima atrasti šio amžiaus vaikams tinkančias spalvinimo, kirpimo, klijavimo, lipdymo, lipdukų lipinimo užduotėlės. Visos jos pateiktos labai spalvingai ir nuotaikingai, tad tikrai nereikia raginti ir kalbinti vaiko, kad jam pasidarytų įdomu, atvirkščiai, net norisi sustabdyti laiką, kad tie įtraukiantys užsiėmimai nesibaigtų kuo ilgiau.

Šis žurnalas yra nuostabus. Tikrai! Tad drąsiai galiu rekomenduoti, kaip vieną geriausių mūsų atradimų. Tai žurnaliukas, kuris ne tik padeda lavinti pačių mažiausių spalvinimo, kirpimo, klijavimo, lipdymo ar piešimo įgūdžius, susipažinti su skaičiais bei raidėmis, bet ir lavinti kalbą, kūrybiškumą, improvizaciją. Ir tikrai smagiai, spalvingai, įtraukiančiai ir įdomiai!” (http://cukrinisavinelis.lt/idejos-namams/845-zurnalas-kutis-pirmasis-dvimetes-adeles-zurnalas)