Pildyk NBA albumą! Pasinerk į prizų bumą!
Metam tau „challange”!
Kol S. Curry renka tritaškius, tu rink NBA kolekcinius lipdukus ir kitą sezoną pasitik jau su NBA sirgalių atributika!

Taisyklės:
1. Konkurso trukmė – nuo 2019 m. balandžio 1 d. iki 2019 m. liepos 1 d. imtinai.
2. Norint pretenduoti laimėti Konkurso prizus, turi surinkti ir suklijuoti visą 2018-2019 NBA lipdukų albumą ir užregistruoti el. paštu info@flintas arba UAB „Jūsų Flintas” leidykloje adresu M. Daukšos 30, Kaune. Registruotis taip pat galima UAB „Sportpoint” sporto prekių parduotuvėje adresu J. Jasinskio g. 14A, LT-01112 Vilnius.
3. Žaidimo dalyviai registracijoje turi nurodyti teisingus asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, miestą ir konkurso pavadinimą – „2018-2019 NBA kolekcija”. Gavus klaidinančią informaciją, žaidimo dalyviai negalės pretenduoti laimėti žaidimo prizų.
4. Konkurso Organizatorius įsipareigoja gautus Dalyvių duomenis laikyti konfidencialius ir tvarkyti pagal asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymus.

Laimėtojų atranka:
Visi prizų nugalėtojai bus išaiškinti burtų keliu 2019-07-02. Atsiimant dovanas, nugalėtojas privalės su savimi turėti ir pilnai suklijuotą 2018-2019 NBA lipdukų albumą.
Dovana į kitas teikiamas Organizatoriaus/Rėmėjo paslaugas ar produktus nekeičiami. Konkurso prizai į pinigus nekeičiami. Prizus pretenduoja laimėti tik užsiregistravę dalyviai. Laimėtojai bus taip pat informuoti asmeniškai telefonu arba el. paštu.