Žurnalo "Flintas" liepos numeris

Vasara jau įpusėjo, bet smagumai su „Flintu“ dar tik prasidėjo! Šį kartą papasakosim apie labai svarbią temą kiekvienam piratui – kaip išgyventi laukinėje gamtoje O jei arčiausiai laukinės gamtos priartėji tik per kompo ekraną, papasakosim tau apie kiečiausius ir žiauriausius išlikimo žaidimus, kokius tik gali rasti.
O kaip išgyventi internetą ir tapti žymiu youtuberiu? Viską apie tai tau papasakos Enoxas! Kaip surinkti daugiau nei milijoną peržiūrą? Ką daryti, kad tave prenumeruotų tūkstančiai gerbėjų? Tau bus atsakyta į visus klausimus!
Versdamas žurnalą toliau pamatysi Bear Grylls. Ar žinai, kas jis? Jei ne, daug ką prarandi. 1) Jis yra memų žvaigždė. 2) Niekas negali geriau išgyventi laukinėje gamtoje nei jis! Liepos „Flinte“ sužinosi apie kiečiausius dalykus, kokius jis yra padaręs!
Šio mėnesio FMKB dvikovoje susikaus dvi aršios jėgos: Keršytojai ir X-menai! Kas stipresnis? Kas geriau? Nuspręsk tu! Tik nepamiršk, kad rubrikoje „Kas geriau?“ taip pat turėsi apsispręsti dėl rimtų dalykų, tad būk pasiruošęs iššūkiams. Pavyzdžiui, kas geriau: turėti tris rankas ar turėti tris kojas? Atsakyk tik gerai pagalvojęs!
Su „Flintu“ smagumai ir iššūkiai niekada nesibaigia. Jei esi tam pasiruošęs – versk liepos mėnesio numerį ir laikykis!

daugiau