1973 metais įsikūręs lopšelis – darželis iki šiol padeda šeimoms, kaip Mindaugo mama teigia, „…ištrūkti iš tylos ir nežinios“. Šioje įstaigoje dirba – auklėtojos, logopedės, gydytojai, masažistai, kineziterapeutai ir kiti specialistai, padedantys ypatingiems vaikams ir jų tėvams. Čia dirbantys pedagogai, kaip jie patys teigia, dirba su mažais stebuklais, kurie turi komunikacijos, klausos, intelekto, raidos, kompleksinių bei genetinių sutrikimų.

Leidykla „Jūsų Flintas” džiaugiasi galinti prisidėti savo leidžiamais leidiniais mažiesiems, kurie gali pagelbėti vaikučiams pažinti pasaulį kitomis spalvomis.

Vaikų sporto centras „Strakaliukas” tradiciškai organizavo savo mažiesiems sportininkams varžybas, kurios truko net du savaitgalius: 2018 m. balandžio  mėn. 28 d. ir gegužės mėn. 05 d. Pirmosios varžybos vyko „Strakaliuko” patalpose, patiems mažiausiems strakaliukams, kur vaikai ne tik parodė savo tėveliams kaip patobulėjo, bet ir susipažino su lengvosios atletikos sporto šaka. Antrosios varžybos organizuotos A. Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže.

Kad diena vaikams taptų dar įsimintinesnė, UAB leidykla „Jūsų Flintas” prisidėjo prie apdovanojimų šventės ir padovanojo vaikams savo leidinių!

Leidykla „Jūsų Flintas” 2017 m. rudenį suteikė paramą Lietuvos vaikų ir jaunių Futbolo asociacijos projektui „Lietuvos vaikų futbolo čempionato finaliniai renginiai” vykdyti.

2017 m. lapkritį prasidėjo jau ketvirtą kartą Kauno šv. Kazimiero progimnazijoje organizuojamas Kauno m. 6-7 klasių mokinių konkursas „Fair Play sporte ir gyvenime“. Konkursas buvo orientuotas į mokinių kilnų elgesį, bendrosios bei sporto etikos principus: pagarbą žmogaus orumui, rasinės, lytinės, religinės, politinės asmens diskriminacijos netoleravimą, taikos ir tolerancijos skatinimą, sveikatos, kaip svarbiausios gyvenimo vertybės pripažinimą, humanizmą, dorą, sąžiningumą, kūno, proto ir dvasios harmonijos sampratą, fizinio, psichologinio, moralinio smurto vengimą.

Kauno Šv. Kazimiero progimnazijos mokinių konkurso „Fair Play sporte ir gyvenime“ nugalėtojai džiaugėsi leidyklos „Jūsų Flintas” įsteigtais prizais.

2017 m. lapkričio 15 dieną, Kauno dziudo klube „DANAS”, vyko Kauno miesto vaikų (5-12 m.) dziudo varžybos. Dalyvavao 74 mažieji dalyviai. Leidykla „Jūsų Flintas” prisidėjo prie dalyvių prizinio fondo ir padovanojo kiekvienam jaunajam dalyviui po žurnalo „Flintas” numerį.

2017 m. bendradarbiavome su Rimanto Kaukėno paramos grupe. Skyrėme paramą savo leidyklos knygomis paramos grupės vaikų renginiams.

2017 m. prisidėjome prie Jonavos „Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro” organizuojamų vaikų švenčių. Parėmėme savo leidžiamais periodiniais žurnalais vaikams.

2014 m. leidykla „Jūsų Flintas” prisidėjo organizuojant Kauno ikimokyklinių įstaigų ugdytinių Futboliuko festivalį, kuris vyko Kauno lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas”

Leidykla „Jūsų Flintas” pagelbėjo Aurelijos Makūnienės paramos ir labdaros fondui organizuoti renginius Kauno rajono ikimokyklinio amžiaus vaikams savo leidžiama produkcija.